Jak čistit lahve OneGreenBottle?

Chcete-li, aby Vám lahev OneGreenBottle posloužila co nejdéle, níže najdete několik doporučení pro jejich údržbu.

* barevné lakované lahve doporučujeme mýt v ruce, nikoliv v myčce. Pro každodenní čištění umyjte lahev v teplé mýdlové vodě, důkladně opláchněte a nechte je vyschnout dnem vzhůru.

* pro důkladnější čištění použijte kartáč na láhve, zvláště po smoothies a ovocných džusech (dostupný v našem e-shopu zde).

* pokud láhev začne zapáchat, doporučujeme použit sterilizační prostředky (např. tablety na čištění SIGG dostupné v našem e-shopu), nebo můžete použít prášek do pečiva, abyste neutralizovali nepříjemné pachy.

* barvy a inkousty, které používáme na našich lahvích, jsou bezolovnaté a bez toxinů a snažíme se, aby neměli negativní dopad na životní prostředí. Tyto inkousty nejsou tak odolné proti poškrábání. Chcete-li, aby vaše barevná láhev vypadala stále skvěle, doporučujeme ruční mytí. Proti poškrábání během běžného používání lze využít rovněž neoprénové termoobaly (rovněž dostupné na našem e-shopu v kategorii "Termoobaly")

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení