CLIMBskin ORGANIC SILICIUM GEL (75 ml)

Kód: CS_OSG_01
549 Kč –10 %
CLIMBskin ORGANIC SILICIUM GEL (75 ml)
549 Kč –10 % 495 Kč
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
18.10.2019
CLIMBskin ORGANIC SILICIUM GEL je organický (přírodní) gel s extrakty s protizánětlivými a analgetickými účinky. CLIMBskin SILICIUM GEL pomáhá s regenerací svalů, šlach a kloubů po sportovním výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL je gel s obsahem přírodních extraktů a olejů nejvyšší kvality.

Tyto ingredience mají protizánětlivé a analgetické účinky. Spolu s organickým siliciem představuje unikátní a inovativní složení.

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL pomáhá při regeneraci svalů, šlach i kloubů.

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL je vhodný pro urychlení a optimalizaci regenerace tkání po intenzivním lezení ať již na umělé stěně či venku na skalách.

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL lze využít i při léčbě sportovních úrazů, artropatie či pohmoždění.

 

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL neobsahuje žádná umělá barviva ani parfémy. Obsahuje pouze přírodní ingredience, které dodávají gelu příjemnou, charakteristickou vůni.

Narozdíl od většiny podobných produktů se CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL nesoustředí jen na léčbu následků úrazu, tedy na úlevu od bolesti a případně léčbu zánět.

To podstatné, co CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL nabízí, je pomoc obnovit poškozené tkáně. Klíčovým prvkem tohoto procesu je organické silicium (křemík) vysoké kvality a způsob, jakým je do přípravku začleněn.

Výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí, bez použití testů na zvířatech.

Not tested on animals. 100% Vegan 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Horolezecké vybavení PETZL, OCÚN, CT, MOON Climbing
Záruka: 2 roky
objem: 75 ml
hmotnost:
složení:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-climbskin-spain

CLIMBskin je španělská značka pro regenerační krém na ruce, pro lezce.

CLIMBskin® krém na ruce s unikátním složením z 8 přírodních ingrediencí umožňuje rychlé vstřebávání, hydrataci pokožky a tím její ochranu před poraněním. 

CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL má protizánětlivé a analgetické účinky a pomáhá při regeneraci svalů, šlach i kloubů. Zároveň pomáhá pokožce rychle regenerovat a léčit drobná poranění.

CLIMBskin® krém na ruce a CLIMBskin® ORGANIC SILICIUM GEL jsou ideální pro lezce i další sportovce, jejichž ruce jsou extrémně namáhané a tedy vyžadují speciální péči (Fitness, gymnastika, PoleDance adalší).