Outdoorová svítilna LEDLENSER MT10

Kód: 500843
2 490 Kč –10 %
Outdoorová svítilna LEDLENSER MT10
2 490 Kč –10 % 2 241 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.11.2020

Outdoorová svítilna LEDLENSER MT10 je ruční dobíjecí svítilna určená především pro lov, rybaření a camping.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová outdoorová série ručních svítilen Ledlenser MT je určena především pro lov, rybaření a camping, ale využití nalezne prakticky ve všech outdoorových odvětvích.

Doménou jednotlivých modelů je kombinace vysokého výkonu, dlouhé výdrže a extrémní odolnosti.

Konkrétně svítilna Ledlenser MT10 s dobíjecím akumulátorem dosvítí při maximální výkonu 1.000 lm na vzdálenost až 180 m po dobu 6 hodin.

Celkem má uživatel na výběr ze tří světelných režimů. Na úsporný režim (10 lm, 20 m) vydrží baterka svítit až 144 hodin!

Baterka o rozměrech 128 mm a hmotnosti 156 g je nadprůměrně odolná podle standardů IPX4, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky.

Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Temeprature Control Systém chrání baterku proti přehřátí.  Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií.

To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.

Svítilna je navíc kompatibilní s GoPro adaptérem, takže ji můžete například připevnit místo kamery na helmu nebo na stativ.

Svítilnu je možné vybavit setem barevných filtrů.

 • Vlastnosti:
  * SMART Light Technology (SLT)
  * Advanced Focus System (AFS)
  * Optisense technologie
  * kompatibilní s GoPro adaptérem 


  Obsah balení:
 • 1 ks svítilna
 • akumulátor
 • pouzdro na opasek
 • poutko na ruku
 • USB kabel
 • Návod k použití

  Smart Light Technology (SLT)
  Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.

  Advanced Focus System (AFS)
  Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby
  Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LED LENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

  Pozlacené kontakty
  Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií. Proto mají svítilny LED LENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LED LENSER celá desetiletí.

  Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LED LENSER neporušená desítky let.

  Záruka na svítilny LED LENSER
  Na výrobky LED LENSER se vztahuje záruka 2 roky. Kterou lze po zaregistrování produktu prodloužit na 7 let.

  V případě, že chcete uplatnit záruku, musíte mít záruční list a produkt registrovaný
  na webu www.ledlenser.cz/registrace/. Kód se nachází na samolepce „100% ORIGINÁL“ a je na každé čelové svítilně LED LENSER určené k distribuci v České a Slovenské republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční svítilna
Záruka: 7 let
Doba svícení: až 144 hod.
Dosvit: až 180 m
Světelný výkon: až 1.000 lm
Barva: černá
Počet LED: 1 x Xtreme LED
Režim svícení : 3x
Hmotnost vč. baterie: 156 g
Hmotnost bez baterie: 107 g
Certifikace: IP X4
Zdroj napájení: 1x Li-ion 3.7 V
Kapacita zdroje : 12,58 Wh
Doba nabíjení: 360 min
Délka: 128 - 133 mm
Průměr hlavice: 32 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

images

Svítilny LEDLENSER jsou čelové svítilny (čelovky)ruční svítilny (baterky) nebo kapesní svítilny německého výrobce se zárukou 7 let.

Na výběr outdoorové čelovky LEDLENSER do kempuna expedice, na běhání, na lyže, na orienťáky nebo dokonce na kolo.

Jednotlivé svítilny LEDLENSER disponují nejmodernějšími technologiemi, ke kterým má výrobce LEDLENSER mezinárodní patenty. Jsou jimi např.:

 • Advanced Focus System (AFS),
 • X-LENS Technology,
 • Speed Focus,
 • Smart Light Technology (SLT),
 • pozlacené kontakty,
 • Dynamic Switch
 • a další

 

Více o značce LEDLENSER - z čeho, kde a jak se vyrábí, o jednotlivých použitých technologiích a mnoho dalších informací zjistíte zde.