Proč jsou láhve 24Bottles opětovně použitelné?

Skládky jsou plné jednorázovými plastovými lahvemi / PETkami. Používáním opakovaně použitelné láhve 24Bottles pomáháte snížit výrobu balené vody, a tím i skládkování a recyklaci jednorázových plastových lahví.

Množství balené vody skladované na regálech supermarketů, je jen špička ledovce, kterou vidíme. Než se však tato "pitná" voda v jednorázových obalech do obchodu dostane, předchází tomu celkem dlouhý proces - počínaje výrobou plastové láhve, její plnění, přepravu, skladování, až po její likvidaci po poměrně krátké době, kdy skutečného "sloužila" svému účelu použití - zajištění pitného režimu "na cestách". Každý z těchto kroků vyžaduje velké množství energie, a tím samozřejmě i produkci znečištění.

Láhev 24Bottles je vyrobena tak, aby kompenzovala vlastní výrobu již po několika použitích. Opětovné použití lahve 24Bottles zajistí vaši hydrataci a sníží znečištění platnety jednorázovými plastovými lahvemi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení