Kde se láhve 24Bottles vyrábí?

Láhve 24Bottles vyráběné z potravinářské nerez oceli se aktuálně vyrábějí v Číně, v provincii Zhejiang, certifikovanými partnery, kteří zavedli a udržují certifikáty pro systém managementu jakosti (ISO 9001), systém environmentálního managementu (ISO 14001) stejně jako Occupational Health and Safety management system (OSHAS 18001).
 

Naše partnery vybíráme velmi pečlivě a následně vybraného výrobce sami často navštěvujeme. Neustálý vzájemný dialog má zajistit, že výroba bude prováděna v souladu s vysokými standardy kvality a bezpečnosti, spravedlivou prací, etickými obchodními praktikami a odpovědností za životní prostředí.

Vzájemně dohodnutý Kodex chování má za cíl zajistit zdravé, bezpečné a spravedlivé podmínky u našich dodavatelů. Neustále probíhá sociální a environmentální hodnocení, stejně jako průběžné a neustálé testování bezpečnosti materiálů a hotových výrobků

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení