Kapesní zavírací nože, Strana 2

21 položek celkem
Kapesní nůž LEATHERMAN SKELETOOL KBX
1 090 Kč

Kapesní nůž LEATHERMAN SKELETOOL KBX  je kvalitní a lehký (hmotnost jen 37g)  zavírací nůž  značky LEATHERMAN s kombinovanou čepelí  vč. otvíráku na láhve .

Kód: LTG 832384
Zavírací nůž (multitool) LEATHERMAN SKELETOOL KB
1 090 Kč

Kapesní nůž LEATHERMAN SKELETOOL KB  je kvalitní a lehký (hmotnost jen 37 g)  zavírací nůž  značky LEATHERMAN  vč. otvíráku na láhve .

Kód: LTG832385
Brusný kámen OPINEL
209 Kč –10 %
Skladem (1 ks)
Kód: 001541P
189 Kč

Brusný kámen OPINEL  je přírodní brusný kámen pro snadné a rychlé broušení nejen nožů OPINEL.

Kód: 001541P

Nabízíme kvalitní kapesní zavírací nože vhodné na cesty a pobyt v přírodě předních světových znače Victorinox, Opinel a Leatherman

Na výběr máme širokou škálu nožů - od lehkých, jednoduchých zavíracích nožů značky OPINEL či LEATHERMAN až po tzv. multifunkční nože Victorinox s mnoha nástroji (otvírák, šroubovák, pilka, nůžky, vývrtka, pinzeta,...).
Nabízíme vám jen takové zavírací nože, o kterých jsme sami přesvědčeni, že jsou kvalitní, tzn. že vám poslouží opravdu dlouho a přitom budou plně funkční. Kapesní zavírací nože v našem e-shopu patří svým zpracováním mezi světovou špičku.  
Naše doporučení jsou švýcarské multifunkční nože Victorinox nebo francouzský nůž OPINEL.
 
Kapesní zavírací nůž zakoupený v našem e-shopu je vhodný na cesty do přírodyna letní tábor či na chatu, využití ale určitě najde i v domácnosti.