Čelovka LEDLENSER XEO 19R

Kód: 7219-RG 7219-R 7219-RW Zvolte variantu
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma 7 490 Kč –10 %
csm xeo 19r 28green29 0 fccaecce2d(1)
7 490 Kč –10 % 6 741 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Čelovka LEDLENSER XEO 19R je expediční svítilna o dvou reflektorech dosahuje výkonu až 2000 lumenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čelovka LEDLENSER XEO 19R je nejnovější multifunkční nabíjecí čelovka LEDLENSER se světelným výkonem 2000 lumenů a dosvitem až 300 metrů.

Jestli některá z čelovek může doslova ohromit svým výkonem, pak je to čelovka LEDLENSER XEO 19R. Expediční svítilna o dvou reflektorech dosahuje výkonu až 2000 lumenů (pro srovnání: dálková světla průměrného automobilu svítí výkonem do 1500 lumenů).

Oba reflektory je možné používat samostatně pomocí velmi intuitivního ovládání v podobě „joysticku“ na horní části čelovky. S ním můžete oba nezávisle na sobě přepínat do tří různých módů a pomocí postranních páček i samostatně zaostřovat tok světla. Díky jednoduchému ovládání lze programy velmi rychle nastavit dle aktuální potřeby.

Jeden reflektor tak můžete například zaostřit do jednoho blízkého bodu a druhý rozptýlit do širšího okolí. V závislosti na používaném módu dosvítí LEDLENSER XEO 19R až do vzdálenosti 300 metrů.

Dobíjecí akumulátor udrží čelovku v provozu až 40 hodin a zároveň může sloužit jako power bank. Stačí napojit přibalený USB kabel a z čelovky následně dobíjet mobil, GoPro či jinou elektroniku. Akumulátor se dá velmi snadno nasadit přímo na svítilnu, tudíž jednoduchým přepnutím uděláte z čelovky supervýkonnou ruční baterku, kterou je též možné připnout na helmu, či stojany GoPro, se kterými je kompatibilní.

Unikátní chladicí systém využívá proudění vzduchu. Čím více se s čelovkou pohybujete, tím více do ní speciálním otvorem proudí vzduch, LEDky jsou chlazeny a podávají vyšší výkon.

Celý set je voděodolný a připravený na ty nejtěžší terénní podmínky.

Vyrábí se ve třech barevných provedeních – černá, bílá a zelená.

Čelovka nabízí unikátní funkce jako je automatické nastavení výkonu v rozsahu 15-100 % v závislosti na vzdálenosti, manuální nastavení výkonu v rozsahu 15-100 % a nastavení šířky světelného kuželu jednotlivě u každé LED.

Napájení zajišťuje lithium-iontový akumulátor s kapacitou 5200mAh, který se nabíjí dodávaným síťovým adaptérem. K čelovce lze dokoupit řada držáků (na řídítka, na helmu, na opasek, na stativ), díky kterým svítilna najde využití pro široké spektrum aktivit i pro profesionální účely.

Vlastnosti:
• Jsou použity dvě vysoce výkonné LED Cree XP-L.
• Napájení: lithium-iontový akumulátor 3,7V / 5200mAh (32,56Wh).
• Automaticky regulovatelný světelný tok technologií OPTISENCE v rozsahu 15-100 %.
• Speciální optika s možností nastavení šířky kuželu u každé LED samostatně.
• Vyrobena z kombinace hliníkové slitiny a plastu.
Smart light technology pro inteligentní řízení výkonu (konstantní výkon a pozvolna klesající výkon).
• Akumulátor lze nosit v samostatném bateriovém pouzdru na zátylku nebo na opasku.
• Směr svícení (sklon čelovky) lze nastavit v několika krocích v rozsahu cca 80°.
Voděodolnost (stupeň krytí) dle standardu IPX6.

• Hmotnost: 472 g (včetně akumulátoru)


Obsah balení:
* Čelovka LEDlenser XEO19R,
* Li-ion akumulátor,
* nabíjecí síťový adaptér,
* prodlužovací kabel

Ovládání:
Čelovka se ovládá pěti tlačítky na horní straně.
Pravým a levým tlačítkem se ovládají oba reflektory samostatně. Prvním stisknutím se aktivuje režim 100 lumenů, druhým 600 lumenů, třetím režim OPTISENCE (automatická regulace světelného výkonu), čtvrtým stroboskopické blikání a pátým se čelovka vypne. Stisknutím tlačítka na dvě sekundy, uvolněním a následným držením lze plynule nastavit výkon od 100 do 600 lumenů.

Prostředním tlačítkem se ovládají oba reflektory najednou. Prvním stisknutím se aktivuje režim 200 lumenů, druhým 1200 lumenů, třetím režim OPTISENCE, čtvrtým stroboskopické blikání a pátým se čelovka vypne. Stisknutím tlačítka na dvě sekundy, uvolněním a následným držením lze plynule nastavit výkon od 200 do 1200 lumenů.

Zadním tlačítkem se ovládají nouzové režimy. Prvním stisknutím se aktivuje režim 60 lumenů, druhým nouzové blikání a třetím se čelovka vypne. Stisknutím tlačítka na pět sekund se čelovka vypne a uzamkne ovládání, opětovným stisknutím na pět sekund se odemkne.

Předním tlačítkem se ovládá režim Boost. Stisknutím tlačítka na dvě sekundy se aktivuje maximální režim 2000 lumenů, dalším stisknutím se přepne do režimu 1200 lumenů. Stisknutím prostředního nebo zadního tlačítka se čelovka vypne.

Šířka světelného kuželu se nastavuje otáčením páček na stranách čelovky. Otáčením směrem k sobě se kužel rozšiřuje, otáčením od sebe se kužel zužuje.

Indikace stavu akumulátoru: Stisknutím tlačítka na bateriovém pouzdře se na boku rozsvíti barevná LED kontrolka. Zelená barva signalizuje úroveň nabití akumulátoru v rozmezí 50-100 %, žlutá barva 20-49 % a červená barva méně než 19 %.

Upozornění na vybitý akumulátor: Je-li akumulátor již téměř vybitý, tak se čelovka rozbliká.

Nabíjení: Akumulátor zapojte do sítě pomocí přibaleného adaptéru. Během nabíjení modře bliká LED kontrolka na bateriovém pouzdře, po nabití zhasne. Úplné nabití trvá přibližně tři hodiny. Akumulátor lze dobíjet po každém použití, netrpí paměťovým efektem. S čelovkou nelze svítit, je-li připojena k síťovému adaptéru.


Záruka na svítilny LEDLENSER
Na výrobky LED LENSER se vztahuje záruka 2 roky. Kterou lze po zaregistrování produktu prodloužit na 7 let.

V případě, že chcete uplatnit záruku, musíte mít záruční list a produkt registrovaný
na webu www.ledlenser.cz/registrace/. Kód se nachází na samolepce „100% ORIGINÁL“ a je na každé čelové svítilně LED LENSER určené k distribuci v České a Slovenské republice.11111

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelová svítilna
Záruka: 7 let
Doba svícení: až 20 hod.
Dosvit: až 300 m
Světelný výkon: až 2000 lm
Barva : bílá / černá / zelená
Počet LED: 2x High End Power LED
Režim svícení: Boost / Low Power
Hmotnost : 472 g
Certifikace : IP X6
Zdroj napájení: 1x Li-lon akumulátor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

images

Svítilny LEDLENSER jsou čelové svítilny (čelovky)ruční svítilny (baterky) nebo kapesní svítilny německého výrobce se zárukou 7 let.

Na výběr outdoorové čelovky LEDLENSER do kempuna expedice, na běhání, na lyže, na orienťáky nebo dokonce na kolo.

Jednotlivé svítilny LEDLENSER disponují nejmodernějšími technologiemi, ke kterým má výrobce LEDLENSER mezinárodní patenty. Jsou jimi např.:

  • Advanced Focus System (AFS),
  • X-LENS Technology,
  • Speed Focus,
  • Smart Light Technology (SLT),
  • pozlacené kontakty,
  • Dynamic Switch
  • a další

 

Více o značce LEDLENSER - z čeho, kde a jak se vyrábí, o jednotlivých použitých technologiích a mnoho dalších informací zjistíte zde.